OFERTA SPECJALNA · DO 80% ZNIŻKI

O ZEBRANEO

Zebraneo to jeden z wiodących światowych sklepów online z butami, sukienkami i dodatkami założony w 2018 roku. Klienci mają dostęp do bogatej, w pełni satysfakcjonującej oferty online obejmującej najpopularniejsze modele butów i sukienek. Firma znana jest z doskonałej obsługi klienta, wysokiej jakości produktów i przystępnych cen.

Zebraneo to nazwa handlowa spółki PIU FASHION LIMITED. Strona jest kontrolowana przez PIU FASHION LIMITED i/lub jej jednostki powiązane ("my" lub "nas") ("zebraneo.com" lub "Strona").

DLACZEGO KUPOWAĆ U NAS?

Prosto pod Twoje drzwi, zawsze i wszędzie

Zebraneo stawia Twoje potrzeby na pierwszym miejscu i dostarcza produkty na cały świat, korzystając z uslug takich firm jak DHL lub UPS. Zapewniamy szybką wysyłkę, a także rozsądne cenowo opcje. Korzystając z uslug międzynarodowo zaufanych dostawców logistycznych, zyskasz spokój wiedząc, że ważne produkty będą tam, kiedy ich potrzebujesz

Zaufanie & Bezpieczeństwo podczas zakupów

Korzystamy z zaufanych systemów przetwarzania płatności, integrujemy uznaną technologię płatności VeriSign oraz akceptujemy płatności kartami kredytowymi, debetowymi, PayPal. Teraz masz wygodę, aby zapłacić jak chcesz i pewność, że Twoje informacje są bezpieczne.

Zawsze dbamy o Ciebie

Jeśli masz pytania przed zlożeniem zamówienia lub po otrzymaniu produktu, nasi doświadczeni specjaliści do obsługi klienta są dostępni za pośrednictwem czatu lub szybkiego systemu biletu odpowiedzi. Od początku do końca Twoich zakupów z nami, jdokladamy wszelkich starań aby Cię uszczęśliwić.

Informacje o Firmie

Firma : PIU FASHION LIMITED
Adres : FLAT/RM 1101 11/F Tower 1 CHENUG SHA WAN PLAZA 833 CHENUG SHA WAN ROAD LAI CHI KOK,KOWLOON
E-mail : [email protected]